نقش ویتامین c در پوست

نقش ویتامین c در پوست

نقش ویتامین Cدر پوست

نقش ویتامین Cدر پوست معجزه آسا بوده و به گونه ای می تواند بهترین گزینه برای شادابی و زیبایی پوست باشد. در واقع با استفاده از انواع ماسکهای قرص ویتامین C و دریافت مشاوره از پزشکان زیبایی مانند دکتر فرنیا اشبین در رابطه با میزان مصرف ویتامین C در روز و نوع دریافت. و یا انواع ماسک میتوانید زیبایی خود را چندین برابر کنید.

تمام کسانی که خواهان زیبایی و جوانسازی پوست خود هستند باید در رابطه با نقش ویتامین Cدر پوست اطلاعات کافی داشته تا  خیلی راحت و در سریعترین زمان ممکن بتوانند به خواسته خود برسند. مهمترین گزینه ای که باید به آن دقت شود این است که شما باید ابتدا به پزشک متخصص در زمینه پوست و مو مراجعه کنید تا بعد از معاینه پزشک میزان مصرف و نوع و مصرف این ویتامین ها را به صورت خوراکی و یا مکمل و انواع ماسک مناسب پوستتان تجویز گردد

در واقع بر حسب نوع پوست افراد می توان گزینه‌های مختلفی برای زیبایی پوست با استفاده از ویتامین C استفاده کرد. که خوشبختانه امروز وجود پزشکان زیبایی مانند دکتر فرنیا اشبین باعث شده است. تا تمام افراد به راحتی بتوانند مشاوره‌های تخصصی لازم را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نقش ویتامین C در پوست با ما همراه باشید.

اهمیت مصرف ویتامین C در زیبایی پوست چیست؟

اکثر ویتامین C  برای درمان و معالجه سرماخوردگی توصیه می شود. ولی دریافت به اندازه ویتامین  C باعث زیبایی پوست نیز می گردد. با توجه به ویتامین C دارای خاصیت بسیار عالی در روی پوست و مو می باشد. به همین دلیل تمام کسانی که به گونه ای برای زیبایی و سلامت پوست خود اهمیت قائل هستند. باید مصرف ویتامین C را در رژیم غذایی خود قرار دهند.

در لیست زیر چند نمونه از خاصیت های عالی ویتامین C بر روی پوست و مو بیان شده است.

 • مصرف ویتامین C باعث بهبود سریع جای سوختگی و زخم می گردد.
 • ویتامین C بهترین گزینه برای درمان آفتاب‌سوختگی میباشد چون نقش بسیار مهمی را در طرح کلاژن سازی دارد.
 • مصرف به اندازه ویتامین C باعث درمان سریع اگزما می گردد.
 • همچنین ویتامین C باعث افزایش کلاژن سازی پوست می شود.
 • لازم به ذکر است که ویتامین C باعث جلوگیری از تغییر رنگ پوست می شود.
 • مصرف ویتامین c می تواند بهترین گزینه برای بهبود یافتن پوست باشد.
 • مهم ترین مورد استفاده به اندازه ویتامین C باعث از بین رفتن لکه های پوستی میشود.
 • باعث درمان و کنترل آکنه می‌شود.
 • همچنین بهترین گزینه برای جلوگیری و درمان از انواع عفونت های پوستی می باشد.
نقش ویتامین c در پوست

نقش ویتامین c در پوست

 اهمیت مصرف ویتامین c برای مو

علاوه بر اینکه مصرف ویتامین c تاثیر های بسیار عالی در سلامتی و زیبایی پوست دارد. همچنین مصرف این ویتامین باعث می‌شود تا از ریزش مو نیز جلوگیری شود. با توجه به اینکه امروزه ریزش مو یکی از مشکلات اساسی اکثر بانوان هست. و همیشه به دنبال محصولات شیمیایی برای درمان این مورد هستند. در صورتی که با داشتن تغذیه مناسب و دریافت به موقع انواع ویتامین ها در قالب مواد غذایی و مکمل به راحتی می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

در واقع مصرف ویتامین باعث تحریک مو برای رشد می‌شود و از خشکی مو و یا ایجاد موخوره و یا ایجاد شوره سر جلوگیری کرده و همچنین باعث جلوگیری از پیری زودرس نیز می گردد.

ماسک قرص ویتامین c

مهمترین موردی که هنگام تهیه ماسک قرص ویتامین c باید انجام شود این است. که همیشه سعی کنید از دستوراتی که به وسیله پزشکان زیبایی توصیه می گردد استفاده کنید. با توجه به اینکه پوست یکی از حساس ترین بخش بدن است. بگونه‌ای تاثیر مستقیمی در افزایش یا کاهش زیبایی دارد. پس باید ماسک های مناسب با پوست استفاده شود. و به هیچ عنوان استفاده از انواع ماسک ها که به وسیله اطرافیان و دوستان توصیه می گردد. کار درستی نیست و ممکن است بدون اینکه اطلاع داشته باشید باعث بروز آسیب در پوست شود .

پس انواع ماسک های خانگی و یا ماسک هایی که به وسیله برندهای معتبر تولید می گردد. و به وسیله پزشکان توصیه می‌شود را استفاده کنید در این حالت خیلی سریع می توانید نتایج فوق‌العاده را کسب نمایید. به طور مثال با توجه به اینکه لیمو یک منبع عالی و سرشار از AHA و BHA هست. به همین دلیل می تواند بهترین گزینه برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست باشد. و به درمان جوش های سرسیاه به آکنه و همچنین روشن کردن. پوست نیز کمک بسیار زیادی می کند در واقع اگر عسل با مخلوط کنید. در این حالت یک محلول عالی برای از بین بردن مشکلات پوستی می باشد.

دستور ماسک مو صورت ویتامین c

برای تهیه یک ماسک خانگی ویتامین c می توانید. آب لیمو را با یک چهارم قاشق پودر ویتامین c و همچنین چند قطره روغن طبیعی لیمو و آلوورا و یا ماست و همچنین عسل مخلوط کرده. و به گونه‌ای خمیر به دست آمده را به مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوست صورت خود را بگذارید. سپس با استفاده از آب ولرم تمیز کنید. اگر این ماسک چند بار در هفته تکرار گردد در این حالت می تواند. مشکلات پوستی از بین برد و باعث زیبایی و جوانسازی پوست گردد.

با توجه به اینکه استفاده کردن از ماسک های طبیعی می تواند درمان مشکلات پوستی تاثیرگذار باشد. ولی هیچ وقت روش‌هایی که پزشکان زیبایی مانند دکتر فرنیا اشبین استفاده می‌کنند. با هیچ کدام از ماسکهای خانگی قابل مقایسه نیست. در واقع بهترین روش برای از بین بردن مشکلات پوستی مانند درمان جای جوش، جای آکنه مشکلات دیگر با مراجعه به پزشکان زیبایی به راحتی قابل درمان است.

بدین ترتیب تمام بانوان به راحتی می‌توانند برای انجام معاینات اولیه و به گونه‌ای دریافت توصیه های مهم و همچنین درمان مشکلات پوستی به دکتر فرنیا اشبین مراجعه نمایند.

سرم ویتامین C برای پوست

نقش ویتامین Cدر پوست

سرم ویتامین C خاصیت بسیار عالی برای پوست دارد و می تواند باعث زیبایی بیشتر پوست گردد. در واقع سرم یک محصول بهداشتی مناسب می باشد که بعد از شستشوی پوست و قبل از استفاده از کرم مرطوب کننده استفاده می گردد.

با توجه به اینکه در تولید سرم ها ترکیبات بسیار مهم و قوی برای پوست وجود دارد. و همین باعث می‌شود تا چین و چروک ها خیلی سریع از بین بروند. مخصوصا سرم ویتامین سی برای پوست فوق العاده عالی بوده و به گونه ای می توان گفت که ضد پیری می باشد. و شما هم بهتر است که سرم را از عرضه کنندگان معتبر و داروخانه های مطمئن تهیه نمایید. مثلا از خاصیت های مهم مصرف سرم پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •  روشن سازی پوست
 • از بین بردن قرمزی های پوست
 •  از بین بردن رنگدانه های پوست
 •  کاهش تورم یا خط زیر چشم
 •  افزایش کلاژن سازی در پوست
 •  جلوگیری از شل شدن پوست
 • محافظت از پوست در مقابل نور خورشید
 • و همچنین جلوگیری از آفتاب سوختگی میتوان اشاره کرد

بهترین پزشک پوست و مو در تهران

خوشبختانه امروزه وجود پزشکان حرفه‌ای مانند دکتر فرنیا اشبین که در زمینه سلامت و زیبایی پوست و مو خدمات ارائه می دهند. باعث شده است تا افراد به راحتی بتوانند مشاوره‌های عالی را برای شادابی و جوانسازی دریافت نمایند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به مطب دکتر فرنیا اشبین مراجعه نمایید. بعد از انجام معاینه های اولیه پزشک بهترین روش درمان برای رفع مشکلات پوست و مو را بر حسب نوع پوست شما بیان خواهد کرد. بدین ترتیب به صورت قطعی و تضمینی می توانید در مدت زمان کوتاه با صرف هزینه های بسیار پایین باعث شادابی پوست و مو و به گونه‌ای باعث زیبایی بیشتر شوید.

 

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر فرنیا اشبین

پیج اینستاگرام دکتر فرنیا اشبین

کانال آپارات دکتر فرنیا اشبین

کانال نماشا دکتر فرنیا اشبین

———————————————————–